KÝBLSoft

Nový příspěvek: Odp3: Budoucnost IQ Pokydu

Odpověď na příspěvek

ICQ
Skype
Odp3: Budoucnost IQ Pokydu
Aleš Janda, 01.10.2005 11:18
Nevím, jestli na tohle mám vůbec reagovat. Na jednu stranu se mě zastáváš, na druhou stranu je tvoje vyjadřování tak strašné, že jsem dost uvažoval o tom, že ten příspěvek smažu.

Nicméně děkuji uživateli "jaa" za konstruktivní příspěvek. Ano, je pravda, že většina inteligence z IQ Pokydu je přebrána ze starého Pokydu. Prostě už jsem neměl čas ani chuť ten slovník příliš předělávat. A tento nepoměr by právě měla změnit nová verze (alespoň na 1:1), zkrátka tak, aby byl vidět pokrok. Myslím, že dokud tohoto nedosáhnu, nemá cenu novou verzi vydávat, uživatelé by byli spíš zklamaní.

Bohužel, toto zlepšování je tak trochu alchymie, protože když vylepším jedno, můžu tím zkazit zase něco jiného, co doteď chodilo báječně.

A ještě na závěr: pokud se těšíte na IQ Pokyd, nemusíte chodit každý den na tyhle stránky, stačí se přihlásit k odběru na stránce IQ Pokydu a ten čas brzo přijde..

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.