KÝBLSoft

Nový příspěvek: IQ Pokyd přes skype!

Odpověď na příspěvek

IQ Pokyd přes skype!
Mr.Putter, 31.12.2005 16:03
Zdravim všechny skypaře a hlavně Aleše! Právě sem testoval IQ Pokyd přes skype, a můžu říct že se to opravdu povedlo, jen tak dál... Přesto mám ale pár připomínek a návrhů na zlepšení. Především b bylo dobré, kdyby neodpovídal okamžitě, ale s určitou prodlevou, třeba 1s na 4-5 znaků, vytvořilo by to věrnější dojem hovoru s člověkem. K tomu by pomohly i občasné překlepy (To je ale blbost, že..??). Dále by bylo super kdyby se IQ Pokyd více vyznal v multichatu, má v tom trošku bordel (ale to já někdy taky.) Jinak je IQ Pokyd supr na skypu i bez něj. Některé hlášky sou fakt brilantní, občas se smíchem válím po stole. :-) Vím, že moje návrhy jsou asi poměrně náročné, ale doufám že se budeš pokoušet je realizovat nebo že si z nich alespoň vemeš inspiraci.
Přeju hodně štěstí do dalšího vývoje a hezkého Silvestra. :-D

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.