KÝBLSoft

Nový příspěvek: Odp: Fakticky zadarmo?

Odpověď na příspěvek

Odp: Fakticky zadarmo?
pb, 26.11.2008 00:28
Je to supr služba.. přátelé, už od vás odebírám asi .. no x let a nemůžu si to vynachválit :) Je to supr a dneska je ojedinělý, že je to zadarmo. Všichni se mě pořád ptají, odkud to mám a jak je možné, že to je zadarmo.

Bez vás by mi ouplně utíkalo české i světové dění. Navíc je to pro mě ideální. Využiju čas, kdy čekám na BUS apod. Nadpisy, kt. mě zajímají si nechám v mobilu a najdu si celý článek na novinkách nebo jinde (třeba přes google).

Neocenitelná je tahle služba tehdy, když jsem v zahraničí :) Hrozně to člověku taky pomáhá, když ví, co se doma děje.

Takže velké díky:)

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.