KÝBLSoft

Nový příspěvek: Odp: Stále to nechodí...

Odpověď na příspěvek

ICQ
Skype
Odp: Stále to nechodí...
Aleš Janda, 20.03.2006 21:51
Díky za ohlášení. Podle záznamů na serveru se zdá, že to chodí, nicméně si osobně ani nepamatuji, jestli mi ráno počasí přišlo nebo ne. Mrknu na to.

Teď jsem zkoušel poslat si zprávu (na Vodafone) z tohoto serveru a pak z úplně jiného. Zpráva z tohoto serveru nepřišla, z jiného ano. To může znamenat, že zdejší poštovní server má nějaký podivně dlouhý výpadek nebo že nás Vodafone prostě začal blokovat. Jestli ano, tak by mě tím jednak naštval :-) (snad mu to za to nestojí), ale i to by se dalo obejít přesměrováním z jiných e-mailů (na Seznamu, Centru atd.). Byla by to pro uživatele režie navíc, ale bylo by to naprosto neblokovatelné finální řešení, to by museli celou službu přeposílání e-mailů zrušit.

Takže se nepokoušejte nějak přehlašovat nebo něco, vím o tom a budu to řešit. Kdyby se něco podstatného stalo, zveřejním to na stránkách nebo přímo rozešlu zprávu těm, kterých se to týká.

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.