KÝBLSoft

Nový příspěvek: Odp2: Citaty - chodi shodne SMS

Odpověď na příspěvek

Odp2: Citaty - chodi shodne SMS
Pavel, 19.04.2010 09:27
Dobrý den, ten nějaký člověk, který posílal myšlenky, jsem já. Požádal jsem pana Jandu, jestli by tuto službu zprovoznil a on souhlasil. Škoda, že jste pane Janda si na mně neuložil kontakt, když už Vám dodávám citáty asi čtvrtým rokem :-). Samozřejmě pracuji na dalších citátech. Můžu poslat další. Nemám přehled, kdy databáze, kterou jsem vám poslal skončí. Říkal jste, mně asi tak před rokem, že službu odebírá cca 200 lidí. Zdá se tedy, že o službu je zájem. V mém okolí jsou lidé s obsahem citátů spokojeni. Je pravda, že pokaždé sedne myšlenka někomu jinému (nedá se vyhovět všem najednou). Co se týká citátů, tak zdroje jsou poskrovnu, vzhledem k tomu, že tato služba běží už asi čtvrtým rokem, zdroj citátů je téměř vyčerpaný. Hledat zajímavé citáty, které by stáli za to není moc. Zkuste pohledat. Dalo by se říci, že, aby se neopakovali, je to dost těžké. Nechtěl jsem, aby zde byli myšlenky vulgární, tak, jak je tomu na mnoha stránkách, ale aby byli hodnotné. Co se týká toho, že některé citáty "zavání" náboženstvím. Myslím, že některé náboženské myšlenky jsou také dobré a je jich více než od ateistů (můžete oponovat). Požádal jsem pana Jandu, jestli by tuto službu zprovoznil a on souhlasil. Tudíž zdrojem citátů jsem byl já. Pokud chcete pane Janda myšlenky recenzovat a některé mazat mně to nevadí :-). Jen nechci, aby hodnota citátů klesla.
>neboť jsem očekával citáty např. významných osobností, filozofů atd.< Jsou tam citace od velmi významných filozofů.
Dále vzhledem k tomu, že prostor je jen na jednu SMS tj. 150 znaků a ještě věta, že to posílá Kýblsoft, už opravdu neumožnuje uvést autora (i když by to bylo určitě lepší). Většinou jsou totiž myšlenky dlouhé a vyplní celou SMS. V případě potřeby uvádím na sebe kontakt: psmola@email.cz Děkuji a věřím, že myšlenky budou sloužit všem, a prosím o shovívavost pokud některý citát nebude někomu vyhovovat. Jinak než se najdou nové dobré citáty můžete to spustit databázi zase od začátku. Pavel (psmola@email.cz)

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.