KÝBLSoft

Nový příspěvek: Odp2: Prestaly chodit infozpravy

Odpověď na příspěvek

Odp2: Prestaly chodit infozpravy
Mujkontakt, 06.02.2011 12:42
Urgence z 30.1.2011 14:21, Mujkontakt napsal/a:
Přihlášení se k odběru zpráv na mobil.Hláška:
Bohužel, z bezpečnostních důvodů vám bylo dočasně odebráno právo na přihlašování a odhlašování. Zkuste to později.
V případě dotazů prosím napište správci. ales.janda@kyblsoft.cz

Po odhlášení se a znovu přihlášení se nepřišli kody.
Zadány staré kody a poté se přeplo přihlášení na nefunkční. Je možné, že je chyba u Vás a u třetí strany? O tom nepochybuji. Přeposílání z t-emailu jsou všechny zprávy převedeny na sim kartu č.mobilu. A u vodafonu to od začátku 6.2.2010 nejde.Pouze přišel kod a nic víc.Operátoři hlásí bez chyb. K čemu provozujete tuto službu, když to má stálé výpadky a v poslední době to nejde vůbec. Podívejte se znovu na spam roboty. Mám dojem, že na to nestačíte. Přešel jsem na Freemeteo.com a tam to jde bez problému. Jaký je Váš problém skutečně. Je mnoho serveru na počasí ale u Vás to stále nechodí. Dík za opravu. Mukontakt

Odpověd z kyblu: Dobrý den,

chyba je jednoznačně na naší straně, problém jsem ještě neopravil. Bohužel je to těžší než se původně zdálo; byl jsem nucen změnit server a nastavit ho tak, aby 
odesílal maily, šlo nastavit zpětnou adresu, nebránil se odeslání většího množství zpráv a netrvalo to přitom neúnosně dlouho není tak jednoduché :-\

Budu to řešit dál, jak dlouho ale nevím (v řádu dní). Provozujeme to proto, protože si myslíme, že je to prostě užitečná služba :-) Běží to už cca 9 let. Kromě toho chodím normálně do práce, která s tímto nemá nic společného. Takže ano, je možné, že to občas nejde, prostě není čas, ale bohužel to pro mě není a 
nemůže být prioritní.

Díky za pochopení. Aleš Janda zpravy.kyblsoft.cz

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.