KÝBLSoft

Nový příspěvek: Odp3: t-zones: Ukončení služby MobileBox Easy

Odpověď na příspěvek

Odp3: t-zones: Ukončení služby MobileBox Easy
Mirunko, 12.07.2012 20:36
Tak jsem tu po roce znovu.Než se služba ukončila k 30.6.2011 tak jsem si přes postmana na své emaily nechal přeposílat sms, ty jdou zpět na postmana a ten je zasílá na sms.T-Mobile mě upozornili, že k 30.6.2012 Služba SMS končí.SMS chodí stále a tímto nastavením vše pokračuje i když mobilní email nefunguje a T-Mobile jak uvádí, Emailové adresy t-mobile zrušili.

Chci se ještě zeptat.Proč chodí už 4 den počasí na týden stále stejně beze změn 28 C?Zítra hlásí 20 C a dešt, ne 28 C polojasno?Zkuste se na to podívat až budete mít čas.Díky.

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.