KÝBLSoft

Kdy vyjde nový IQ Pokyd

ICQ
Skype
Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Aleš Janda, 01.09.2005 09:23
Jistě jste si všimli, že jsem sliboval vydání nového IQ Pokydu na 29. srpna a doteď není. Bohužel, stalo se to, co se stává - závěrečné práce se dost protáhly a ještě se protáhnou. Navíc o víkend odjíždím na týden pryč.

Z tohoto důvodu se omlouvám za "plané sliby", v programátorském řemesle opravdu závisí spousta věcí na náhodě.

O vydání IQ Pokydu budete informováni.
Díky za pochopení :-)
Odp: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Badula, 22.09.2005 20:55
Denně kontroluji tuto stránku a stále si všímám, že tu novej pokyd ještě není. Vůbec se na tebe nezlobím, spíš tě obdivuji, že máš tolik práce, a ještě stíháš dělat pokyd. Tak už to prosím vydej. Vyjde pokyd do října? Nebo si snad zase někam odjel? :-))))) Prosím, aby to už bylo co nejdřív, nejenom proto, že hodně fanoušků čeká (i když to tak nevypadá) a já patřím mezi ně. Také proto, že už jsi dávno prošvihl předpokládaný termín vydání nového pokydu. Už se totiž strašně těším skoro rok.
Tak ho už vydej, nebo vyhodím kýbl(soft) do povětří. (to byl jen vtip)
čau
ICQ
Skype
Odp2: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Aleš Janda, 22.09.2005 21:54
Dělám na tom, ale do toho je tisíc jiných věcí, které jsou bohužel důležitější...
Do října vyjde určitě, i když ty moje sliby znám :-(
Nechci nikoho z Vás zklamat.
A díky za pochopení :-)
Skype
Odp3: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Luki, 15.10.2005 19:05
Veľmi tvrdo čakám kedy vyjde nový IQ pokyd stále chodím na túto stránku ale ja jednoducho už ani neverím že vyjde...prosím ak je to v tvojích silách prosím.. vydaj to Aleš prosíííím...
ICQ
Skype
Odp4: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Aleš Janda, 21.10.2005 21:59
Nebojte se, vydám. Jestli jsem předtím říkal, že na tom dělám, tak teď na tom dělám třikrát a mám z toho opravdu radost. Po delší době se mi podařilo se do toho opravdu zabrat a přidělávat další vychytávky, opravovat chyby... Díky Vám všem :-)
Skype
Odp5: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Luki, 22.10.2005 19:34
Aleš janda teraz si ma tak potešil si super si super nemám slov a ke´d to vydáš tak nebudeš stíhať odpisovať ani čítať toľko ťa budem chváliť..ver tomu ke´d to vydáš a ja mám taký pocit že to už bude skoro tak ti hovorím ty budeš totálne chválený vďaka srdečná vďaka za snahu kamarát.. :-)
Skype
Odp6: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Luki, 01.11.2005 09:28
Aleš janda vyzdvihujem ťa až nad samé oblaky si super odomňa máš veškerú podporu budem ti posielať emailom súbory novéinfo.iqp a ver tomu že si najlepší programátor takýchto programov nemáš chybu.. si jednička!!!
Odp7: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Badula, 01.11.2005 12:23
také se připojuji ke chvále a děkuji, že jsi mě tam napsal jako pomocníka, dokonce jako prvního!

Jsi borec!!!!
Díky za pokyd a slibuju ti další pomoc s vylepšováním slovníku.

Tisíckrát díky da IQ POKYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-) :-) :-)
Skype
Odp8: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Peter Protuš, 06.05.2006 12:20
Už asi nikdy....
Iba ak by sa našiel niekto, kto by prevzal toto bremeno na svoje plecia.
Ale niekto, kto by mal veľa času, veľa chutí a veľa penazí (taký človek nemusí chodiť do práce a má čas na tvorbu IQ Pokydu, no nie???).

kýbl
Odp8: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
Robin323, 03.11.2007 18:43
no těd už by to pamaliu mělo bejt vydaný páč 2 roky sou 2 roky :D
Odp: Kdy vyjde nový IQ Pokyd
luboš, 14.08.2007 11:30
viš to  jistě ja  jsem jsi  sam  programoval podobny a  bal  do  rok 

ale byl  do  robot
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.