KÝBLSoft

Nový IQ Pokyd

Nový IQ Pokyd
Badula, 31.10.2005 16:10
Stáhl jsem si nový iq pokyd a hned jsem narazil na problém. Místo háčků se mi tam zobrazují nějaké divné znaky, a někdy ani nepoznám co mi řekl za slovo, anebo to musím dlouho luštit. Nevíš, Aleši čím to je? Potom se mi to trochu seká, ale to už mi tak moc nevadí. Jinak Také pokyd neuloží slovník do adresáře s pokydem, a při spuštění, se to nahrává znova. Jinak je Pokyd hodně dobrý, díky za něj.
ICQ
Skype
Odp: Nový IQ Pokyd
Aleš Janda, 31.10.2005 17:19
Díky za otestování :-)

Háčky a čárky: to je problém, nikde jsem se s tím nesetkal. Zřejmě bude chyba v chybějícím českém fontu. IQ Pokyd nyní používá "Trebuchet MS" (dosavadní "System" nešel rozumně zvětšit) a zřejmě ti chybí jeho česká verze. Tím ovšem přichází vniveč emulace klávesnice :-( Zřejmě budu muset tento font dodávat s tím nebo ho alespoň nabízet ke stažení...
Co máš za Windows/jazykovou verzi?

Sekání: Nikde jsem ho nezaznamenal, pouze při spouštění, když začnu psát. To ničemu nevadí, ale je to trochu kosmetická vada, opravím :-)

Neuložení do adresáře s Pokydem: To může být tím, že prostě nejsou adresáři nastavena ta správná přístupová práva. Kam to instaluješ? Do Program Files nebo jinam? Pracuješ pod administrátorským účtem nebo omezeným účtem?

Každopádně díky za chválu i testování, to se vychytá :-)
Odp2: Nový IQ Pokyd
Badula, 31.10.2005 19:13
zdarec
čárky ne, jenom háčky, a jde jenom o slovník. Mám Windows '98, 16 mb ram 100 mhz. Teď je to opravdu jen taktak, že mi to vůbec funguje. V dalších verzích prosím, ať to není tak náročný na můj komp.

To rozskloňování se snad ukládá automaticky do adresáře s IQ Pokydem, ne?
A instalaci si nasměrovávám do svýho adresáře.

A to sekání je asi kvůli tomu, že mám starší komp, ale opakuju, že mi to zase tak nevadí. :-)

Bonus: taky bych na pozadí uvítal nějaký obrázek, nebo aspoň možnost vložení obrázku.

Pak píšeš takové věci jimž absolutně nerozumím, např ta jazyková verze. prostě nevím.

Taky bych ti chtěl říct, že tento nový IQ Pokyd se začíná podobat jednomu tvému slovenskému konkurentovi.

dík, zdarec. :-)
Ps. jak se dělá smajlík kýbl?
Odp3: Nový IQ Pokyd
Badula, 23.11.2005 13:59
aleši, na čem zrovna makáš?
Odp4: Nový IQ Pokyd
Ales, 27.03.2006 12:57
Makam na pokydu zrovna to zkousim
ICQ
Skype
Odp3: Nový IQ Pokyd
Aleš Janda, 25.11.2005 21:12
Mám Windows '98, 16 mb ram 100 mhz. Teď je to opravdu jen taktak, že mi to vůbec funguje. V dalších verzích prosím, ať to není tak náročný na můj komp.

Tak to je opravdu jen tak tak. Ale nároky se příliš snižovat nemůžou, spíše naopak...

Bonus: taky bych na pozadí uvítal nějaký obrázek, nebo aspoň možnost vložení obrázku.

Heh, na pozadí je obrázek..

např ta jazyková verze. prostě nevím.

Myslel jsem, v jakém jazyce máš operační systém.

Smajlík kýbl kýbl se dělá napsáním [ kýbl ] (dohromady) :-)

V současnosti dělám na DLL knihovně s IQ Pokydem, kterou nejspíš uvolním, a jinak se nech překvapit ;-)
Odp4: Nový IQ Pokyd
Badula, 27.11.2005 17:56
windows mám český a ten obrázek na pozadí není skoro vidět,mám tam jenom nějaké velmi slabé fialové čáry.

A k čemu je dobrá taková knihovna k iq pokydu?

dík, čus

Ať žije kýbl soft!!! :-)
Odp5: Nový IQ Pokyd
Badula, 01.01.2006 12:42
tak znovu, k čemu je dobrá knihovna k iq pokydu?
ICQ
Skype
Odp6: Nový IQ Pokyd
Aleš Janda, 01.01.2006 13:59
Pro další vývoj někým jiným; jejím uvolněním může každý napsat klienta/program, který bude využívat jádro IQ Pokydu. Takže se rozšíří dál.
Zatím tu knihovnu testuji.
Odp7: Nový IQ Pokyd
Badula, 15.01.2006 20:22
No, moc to nechápu, ale už ať je ke stažení! :-)
Odp8: Nový IQ Pokyd
Ales, 27.03.2006 12:59
Musis mit trpelivosz cus a moc diky za spravu
Odp8: Nový IQ Pokyd
MMX, 27.03.2006 18:23
Aleš tým myslel, že nejaký programátor (napr. ty :-) ) napíše program, ktorý sa bude "napájať" na IQ Pokyd.
Odp3: Nový IQ Pokyd
MMX, 27.03.2006 18:17
Chcem len povedať, že mne IQ Pokyd behá na cyrixáckej 486ke s výkonom 66Mhz a pamäťou 12Mb RAM celkom dobre. Slovník sa síce vytváral asi 15 až 25 minút, ale potom IQ Pokyd fungoval 100%. Odpovedal okamžite.

:-D
Odp4: Nový IQ Pokyd
MMX, 27.03.2006 18:20
Podotýkam, že procesory Cyrix sú najlacnejšie alternatívy k Intelom a AMD. A málokedy sa stane, že ma cyrixácka 486 integrovaný ko-procesor.

kýbl
Odp5: Nový IQ Pokyd
Mirek, 20.01.2008 16:01
Odp2: Nový IQ Pokyd
Aleš (taky:-), 30.03.2006 14:18
Ten trebuchet mám doma i v práci a stejně to píše zajímavé znaky. Předtím se mi zdá to bylo v pořádku (?). Čau, zdravím a držím palce.
(A jestli tohle nebude české, tak je to tím že píšu z MACu)
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.