KÝBLSoft

IQ Pokyd přes skype!

IQ Pokyd přes skype!
Mr.Putter, 31.12.2005 16:03
Zdravim všechny skypaře a hlavně Aleše! Právě sem testoval IQ Pokyd přes skype, a můžu říct že se to opravdu povedlo, jen tak dál... Přesto mám ale pár připomínek a návrhů na zlepšení. Především b bylo dobré, kdyby neodpovídal okamžitě, ale s určitou prodlevou, třeba 1s na 4-5 znaků, vytvořilo by to věrnější dojem hovoru s člověkem. K tomu by pomohly i občasné překlepy (To je ale blbost, že..??). Dále by bylo super kdyby se IQ Pokyd více vyznal v multichatu, má v tom trošku bordel (ale to já někdy taky.) Jinak je IQ Pokyd supr na skypu i bez něj. Některé hlášky sou fakt brilantní, občas se smíchem válím po stole. :-) Vím, že moje návrhy jsou asi poměrně náročné, ale doufám že se budeš pokoušet je realizovat nebo že si z nich alespoň vemeš inspiraci.
Přeju hodně štěstí do dalšího vývoje a hezkého Silvestra. :-D
ICQ
Skype
Odp: IQ Pokyd přes skype!
Aleš Janda, 31.12.2005 16:50
Díky za zhodnocení :-)

Pro ostatní bych připomněl, že cokoli pošlete uživateli iqpokyd přes Skype, na to odpoví IQ Pokyd, tedy robot.

"Zdržení" odpovědi samozřejmě udělat můžu, překlepy nevím (to je zvláštní požadavek ;-)). No a ten bordel v multichatu - nejen tam ho IQ Pokyd má, to nebude tak lehké...
Skype
Odp2: IQ Pokyd přes skype!
M@trixX, 12.12.2006 19:40
Aj ked sa vyvoj iq pokydu zastavil, nemohol by predsalen cez skype fungovat nadalej ?
dakujem.
ICQ
Skype
Odp3: IQ Pokyd přes skype!
Aleš Janda, 14.12.2006 08:28
Ono je to těžký :-) IQ Pokyd pro Skype totiž musím mít zapnutý a v tom případě mi tu pořád vyskakují okna, což není při práci moc příjemné ;-)
A v poslední době bývám často v Linuxu a v tom to zase nechodí.. :-(

Ok, alespoň občas to zapnu ;-)
Odp4: IQ Pokyd přes skype!
Storm, 01.09.2007 20:25
cus....pls muzete mi pomoct???nevim totiz jak mam zapnout pokyd pres skype :(
Odp5: IQ Pokyd přes skype!
Aleš Janda, 01.09.2007 21:45
Myslíte zapnout ho u sebe nebo s ním vzdáleně mluvit?
Odp6: IQ Pokyd přes skype!
Storm, 03.09.2007 12:20
mno tak treba chatuju s kamosem na skypu....a chci mezi nas pridat pokyd :) jenze nevim jak :( predem diky :)))
Odp7: IQ Pokyd přes skype!
Aleš Janda, 04.09.2007 15:51
Skype robot sám o sobě už nikde neběží. Ale můžete ho spustit tak, že bude kecat za vás:

1) na stránce http://iqpokyd.kyblsoft.cz/iqpokyd#Download si stáhněte verzi i se Skype (je to pod zdrojovými kódy)
2) rozbalte ZIP soubor
3) spusťte /Skype/vysledek/iqpokydskype.exe - vytvoří se slovník a program skončí (s chybou - proč, to nevím, už jsem to nedoladil, ale moc to nevadí)
4) znova spusťte /Skype/vysledek/iqpokydskype.exe - Skype by se měl zeptat, jestli může k němu přistupovat externí program, odsouhlaste
5) nyní bude IQ Pokyd odpovídat na vše, co vám kdo napíše

Příjemnou zábavu ;-)
Odp8: IQ Pokyd přes skype!
Storm, 04.09.2007 19:21
mockrat diky ;)
Odp8: IQ Pokyd přes skype!
Lukáš, 07.09.2007 20:58
Mám problém se spuštěním.Nějak mi to nejede.Když mi nějaký kámoš píše, pokyd neodpovídá.Co s tím?
Odp8: IQ Pokyd přes skype!
Aleš Janda, 25.09.2007 19:46
A ptal se Skype na to, může-li program k němu přistupovat?
Odp: IQ Pokyd přes skype!
<>, 06.09.2007 15:09
Odp: IQ Pokyd přes skype!
Peťule, 18.09.2008 10:52
Ahoj,chtěla bych se zeptat,jak mám vůbec nainstalovat IQ Pokyd do skype,abych s ním mohla komunikovat?Děkuju :)
Odp2: IQ Pokyd přes skype!
Aleš Janda, 18.09.2008 15:04
ICQ
Skype
Odp: IQ Pokyd přes skype!
Pavel Kocman, 17.10.2010 17:49
Zdravim, mám jen dotaz jak u tohoto programu změním náladu ? Stává se mi že když to mám aktivní, abych mohl hrát hru a moje holka mě neotravovala že jí PC napíše spoustu nadávek a pak to odskáču já :D Děkuji předem :)
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.