KÝBLSoft

Poděkování za provozování služby

Poděkování za provozování služby
Jaroslav Šedina, 13.04.2005 13:48
Chtěl bych tímto všem autorům, kteří provozují tuto skvělou službu, za jejich práci a moc jim děkuji - je to bezvadná služba a jsem moc rád, že tu je.
Odp: Poděkování za provozování služby
Juris, 17.07.2005 10:27
Taky si to myslím. Kluci, díky. Zvláště když jsem mimo republiku a mimo možnosti zpravodajství, tak oceňuju, že vím, co se zhuba děje. Díky moc.
Odp2: Poděkování za provozování služby
Lubor, 21.07.2005 13:35
Připojuji se k předchozím díkům, je to moc fajn služba.
Jenom jedna prosba: nešlo by moooc prosím posílat trochu konkrétnější zprávy, méně bulvární.
Nebo třeba zpravodajství rozdělit na "suché a konkrétní" a "zajímavé"?? Ať si každý vybere??
Děkuji nastotisíckrát
ICQ
Skype
Odp3: Poděkování za provozování služby
Aleš Janda, 22.07.2005 14:42
Děkuji :-)
Takové rozdělení bohužel není možné. Je to dáno zdrojem, ze kterého informace přebíráme...
Poděkování za provozování služby
Silva, 11.04.2006 12:50
Je to nádhera! Dostal jsem se sem kvůli podrobnostem o Sony J6 a najednou koukám co nevidim:-) Díky!
Odp: Poděkování za provozování služby
Ctenar, 14.04.2006 12:23
Taky bych chtel podekovat za tuto smsinfo sluzbu, co bych jinde platil, mam tady zdarma, tak jen vydrzte :-).
Odp2: Poděkování za provozování služby
Zdeněk, 10.07.2006 11:25
Přidal bych se ke všem ostatním co tuto službu vítají jako užitečnou. Byl jsem s ní spokojen rovněž v zahraničí, kde tato služba chodila bez problémů. To jak bude se už nechalo odvodit.
Odp4: Poděkování za provozování služby
test@test.cz, 11.07.2007 15:32
Vynikající
Odp5: Poděkování za provozování služby
Zdenek, 09.12.2007 14:40
Já rovněž souhlasím, je to skvělá služba a děkuji. Používám ji asi již 2 nebo 3 roky. Po prvním roce jsem se odhlásil, ale bez počasí to byla taková nuda, že jsem to během měsíce obnovil. Nyní mne ani nenapadne, abych se odhlašoval. Ještě jednou - díky za službu.
Odp2: Poděkování za provozování služby
test@test.cz, 11.07.2007 15:31
jojo,cool
ICQ
Odp3: Poděkování za provozování služby
Saylus, 02.10.2009 18:27
Takže bych se také chtěl připojit k díkům za možnost přijímat tyto zprávy z internetu přijímám můžu si dovolit říct již několik let a jsem snimi naprosto spokejený ještě jednou autorům velé, ale opravdu velké díky.

S přátelským pozdravem

Saylus.The-Virus
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.