KÝBLSoft

Zmena mobilniho emailu

Zmena mobilniho emailu
Ctenar, 08.02.2006 16:41
Dobry den, chtel jsem se zeptat, kdyz se Oskar prejmenoval na Vodafone a s tim se zmenil nazev mobilniho emailu z @mujoskar.cz na @vodafonemail.cz (doufam ze sem to napsal spravne) tak jsem se chtel zeptat jestli si to bude muset u vas clovek preregistrovat, nebo to jmeno nebo nazev (nevim jak to napsat) prejmenujete vy? a infosmsky budou chodit i nadale? Dekuji za odpoved.
ICQ
Skype
Odp: Zmena mobilniho emailu
Aleš Janda, 08.02.2006 19:02
Nemusíte dělat nic, už jsem tak udělal: všechny adresy s koncovkou @mujoskar.cz jsem změnil na adresu s koncovkou @vodafonemail.cz.

V praxi to znamená, že co se této služby týče, odběratelé nic nepoznají a budou jim zprávy chodit dál. Pouze pokud budou chtít změnit nastavení posílání, musí použít novou adresu (tedy s @vodafonemail.cz), protože stará adresa v systému už není :-)
Odp2: Zmena mobilniho emailu
Ctenar, 09.02.2006 14:53
Dobry den.
Dekuji Vam za odpoved. To je fajn ze nemusi clovek nic predelavat. Jsem spokojeny s vasim informacni sms sluzbou. Preji hezky den.
Odp2: Zmena mobilniho emailu
Petr Müller, 12.02.2006 11:27
Nazdárek, pánové.
Využil jsem změny u OSKARa a své, dříve obsazené jméno, jsem si "utrhl" jako petrmuller@...
Zrušil jsem posílání SMSek na pedro7@... a jsem u vás zpět.
Díky za služby, pokračujte. Zdraví Petr "pedro7" Müller.
P.S. Jo, a ke své lítosti jsem musel po 4 letech přestat používat SONY J70.
Odp3: Zmena mobilniho emailu
křeček, 23.02.2006 15:46
chci se zeptat, nevim, jestli to je monou, ale od té doby, co jsem si na seznamu přepsala vodafonemail, tak mi přestaly chodit informaní esemesky. Nevíte čím to je?
ICQ
Skype
Odp4: Zmena mobilniho emailu
Aleš Janda, 23.02.2006 21:35
Závada je u nás, na hostingu přestal chodit program, co to pravidelně spouští. Takže se den a půl nic neposílá. Ale už je to nahlášeno, snad to zase do rána spustí :-)
Odp5: Zmena mobilniho emailu
kvok, 29.08.2007 15:11
Mám rád výpadky, je o čem psát v novinkách :-)
Odp6: Zmena mobilniho emailu
Lojza, 30.08.2007 21:11
Nevim proc ale v posledni dobe mi obcas email z kyblu prijde jaksi divne. Treba dnes 30.8. v 18:11:
**********************************************************
Content-type: text/plain; charset="us-ascii"

From: z@kybl.tk
Reply-To: z@kyblsoft.cz
X-disclaimer: Toto neni spam! Tento e-mail na adresu xxxxxxxx@seznam.cz byl poslan v ramci sluzby "informace kazdy den na mobil" spolecnosti KYBLSoft. Ze sluzby se muzete kdykoliv odhlasit na nasi webove adrese http://zpravy.kyblsoft.cz. V pripade problemu ci dotazu nas prosim kontaktujte na adrese z@kybl.tk nebo na kyblicek@kyblsoft.cz.

V ceskych obchodech se objevil falesny prasek Ariel * Podezrely muz utekl policii v poli s konopim
<www.kybl.tk>&gt;
****************************************
ma nekdo podobny problem?
Lojza
Odp7: Zmena mobilniho emailu
Aleš Janda, 31.08.2007 09:04
Na jakého operátora si zprávy necháváte posílat? Prověřím to.
Odp8: Zmena mobilniho emailu
Lojza, 31.08.2007 20:19
Je to na T-Mobile. Co si vzpomínám, tak už mi to už kdysi chodilo takhle divně a nakonec jste to nějak vyřešil.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.