KÝBLSoft

nefunguje to a neni to zadara!

nefunguje to a neni to zadara!
Majko, 18.02.2006 11:17
Nefunguje mi to a neni to zadarmo plati se jako normalni sms!!!!
ICQ
Skype
Odp: nefunguje to a neni to zadara!
Aleš Janda, 18.02.2006 11:44
Vy platíte za příchozí SMS, které Vám ještě k tomu nepřicházejí? ;-)

Zadarmo to je, a to na všechny 3 operátory. Vyjádřete se prosím nějak konkrétněji.
Odp2: nefunguje to a neni to zadara!
trodo, 23.02.2006 21:22
Zdravím autory. Fungovalo to až do předvčerejška perfektně. Chci se zeptat, už druhý den mi nechodí sms o počasí na t mobile. Ani přítelkyni, které jsem to nastavoval zároveň. Nevíte, kde hledat chybu?
ICQ
Skype
Odp3: nefunguje to a neni to zadara!
Aleš Janda, 23.02.2006 21:34
Bohužel, závada je u nás, na hostingu přestal chodit program, co to pravidelně spouští. Ale už je to nahlášeno, snad to zase do rána spustí :-)
Odp4: nefunguje to a neni to zadara!
trodo, 24.02.2006 20:24
Dostal jsem se k netu až teď. Už to funguje, díky. Přeji hezký večer a slunce v duši:o)
Odp: nefunguje to a neni to zadara!
Juris, 23.02.2006 11:33
Kluci, paráda. Já si nechávám od vás zasílat SMS skoro od začátku, nějaký rok to už je. Neplatím za to nic a zvláště když jsem mimo civilizaci nebo v zahraničí, mám přibližný přehled o dění.
Díky moc a ať se vám daří.
ICQ
Skype
Odp2: nefunguje to a neni to zadara!
Aleš Janda, 23.02.2006 11:51
Díky, to potěší ;-) kýbl
Odp2: nefunguje to a neni to zadara!
pb, 26.11.2008 00:30
přesně.. přidávám se k velkýmu díky...
Odp2: nefunguje to a neni to zadara!
PB, 08.09.2009 13:21
Taky se přidávám, přesně, jak říká autor, už to mam hodně let u vás, každý, kdo to u mě vidí si myslí, že za to platím nehorázný peníze... V zahraničí, na expedici, na horách, Rumunsko, Ukrajina... Např, když mi přijde zpráva, že se na nás od severu žene mrak po výbuchu nějaké chemické továrny... paráda, na těch horách bez civilizace jsou ty informace k nezaplacení..To bych si nechával poslat i klíďo 10 SMS denně (až si kupim nový mobil, kt. na to bude mít kapacitu ;)

Tak ať se Kýblsoftu daří! Pablo
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.