KÝBLSoft

sms:nový mail

sms:nový mail
zuza, 29.08.2006 17:30
chci se zeptat na sms která mi chodí i několikrát denně, je v ní že mam meila, ale nevím kde si ho mám vyzvednout...stále od stejné emailové adresy...díky za odpověď
ICQ
Skype
Odp: sms:nový mail
Aleš Janda, 29.08.2006 20:40
Zřejmě máte účet u t-zones.cz a v nastavení filtrů máte nastaveno "upozornění na číslo ..." (nebo tak nějak). Musíte dát jako "přeposlat na číslo ...", pak Vám zprávy bude posílat na mobil celý text, nejen upozornění :-)
Odp2: sms:nový mail
zuza, 02.09.2006 15:26
ne účet mám u vodafone...i když jsem si informační sms zrušila sms s emailem mi chodí furt :-(
ICQ
Skype
Odp3: sms:nový mail
Aleš Janda, 02.09.2006 20:31
Tak to asi nebude z naší služby :-\ Z jaké e-mailové adresy to teda chodí? A kdy?
Odp4: sms:nový mail
zuza, 11.09.2006 21:58
chodí to každý den jinak, někdy vůbec a jindy třeba šestkrát denně pokaždé v jinou dobu.Je to ze stejného čisla jako infor. smsky.A je tam napsáno, nebude to úplně přesně: od zr11@seznam.cz, mejlik mas tam maila :-) , a takhle nějak je ta smska, je vždy stejná, i email. adresa.No nic tak přesto děkuju ;-)
ICQ
Skype
Odp5: sms:nový mail
Aleš Janda, 14.09.2006 07:16
Aha :-) Ze stejného čísla jako informační SMSky Vám to chodí proto, že je to všechno přeposílané z internetu. Veškeré e-maily chodí z jednoho čísla a liší se právě jen tím od.

My posíláme Od z@kybl.tk a z ničeho jiného. Pokud tedy přišlo "Od zr11@seznam.cz", zřejmě jste do nějaké schránky dostala e-mail od adresy zr11@seznam.cz a ten si nechala takhle špatně přeposlat. Zkontrolujte e-mailové schránky, kde to máte takhle nastaveno, ale naší službou to není ;-)
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.