KÝBLSoft

Chyby v sms?

Chyby v sms?
Jan Nowak, 06.09.2007 18:45
Dobrý den. Už dlouho se mi stává, že místo očekávaného krátkého textu se v textu objeví dlouhý kus (jeho kopie oddělena hvězdičkami)

***************************
Content-type: text/plain; charset="us-ascii"

From: z@kybl.tk
Reply-To: z@kyblsoft.cz
X-disclaimer: Toto neni spam! Tento e-mail na adresu jenik.mobil@seznam.cz byl poslan v ramci sluzby "informace kazdy den na mobil" spolecnosti KYBLSoft. Ze sluzby se muzete kdykoliv odhlasit na nasi webove adrese http://zpravy.kyblsoft.cz. V pripade problemu ci dotazu nas prosim kontaktujte na adrese z@kybl.tk nebo na kyblicek@kyblsoft.cz.
***************************

Email přitom nemá odesílatele. Občas se na jeho konci objeví ona očekávaná krátká zpráva. V čem vězí problém?
Zprávy si nechávám odesílat na jenik.mobil@seznam.cz.

Děkuji
Odp: Chyby v sms?
Lojza, 06.09.2007 20:24
Jojo už jsem to psal v minulém tématu, chodí mi to taky takhle. (email lojza.kanal@seznam.cz).
Odp: Chyby v sms?
Aleš Janda, 06.09.2007 23:36
Dobrý den,

rád bych to opravil, ale problém je v tom, že já a ani nikdo z mých známých už nemá T-Mobile, takže to nemůžu testovat :-(

Kdyby měl někdo půl hodiny času a T-Mobile, ať se mi prosím ozve na Jabber kyblsoft zavináč gmail.com, ICQ 208572457 nebo Skype "kyblsoft". Spravím to :-)

Díky ;-)
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.