KÝBLSoft

Změna emailu

Změna emailu
Honza, 03.09.2008 23:06
Zdravím, v několika posledních dnech došlo ke změně adresy, ze které jsou zasílány informace (mám jen počasí) a navíc jsem zjistil, že se část před zavináčem občas mění (OTY, OTA). Bohužel filtry na T mobile jsou natolik "inteligentní" že prostě přeposílání na mobil přestalo fungovat. Zástupné znaky pravděpodobně není schopen filtr akceptovat. Dokud byla adresa emailu ve tvaru "z@kybl.tk" bylo to v pořádku a dlouhou dobu fungovalo. Zajímavé je, že Vodafon si s tím poradí... Prosím proto autory, zda by s tím nešlo něco udělat. Nebo to dělá jen mně, že sem ještě nikdo nenapsal?:)
Děkuji za odpověď.
Odp: Změna emailu
Aleš Janda, 05.09.2008 15:41
Dobrý den,
ke změně odesílací adresy došlo proto, že mi často psali lidi, kteří chtěli odhlásit, ale nevěděli svůj e-mail. Tudíž je zaveden systém, že každému člověku to přichází z jiné adresy a podle ní jsem schopen ho dohledat a odhlásit.

Tato adresa je stálá a nemění se, čili s nastavením filtru by neměl být problém. Pouze den po zavedení jsem část před zavináčem drobně změnil (aby nevycházely nejasnosti typu l/I (malé L/velké I), proto ta změna. Nyní už to tak hodlám nechat, čili filtry by měly být ok :-)
Odp2: Změna emailu
Honza, 05.09.2008 23:41
OK, tak jsem raději použil copy and paste, předtím jsem si nejspíš spletl nulu s velkým O, takže opravdu už je to v pořádku, zase to funguje. Mockrát děkuju za odpověď.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.