KÝBLSoft

Nový příspěvek: Odp3: Kdy???

Odpověď na příspěvek

ICQ
Skype
Odp3: Kdy???
Charla, 11.07.2005 00:50
Co se týče pokydu jako takového, poznal jsem ho ještě, jako malé batole, kdesi v plenkách a dosti se mi zalíbil, když už opravdu nebylo do čeho kousnout, nebo když jsem si nemohl příliš dovolit počítač příliš vytížit, tak se hodil :-)
Každopádně jsem rád, že vyšel IQ. pokyd a doufám, že se bude nadále vyvíjet a zlepšovat, ale myslím si, že by se do jeho vývoje mohlo investovat méně času, nemusí být hlavní prioritou.
Reakce na na Petra, počítač nikdy nenahradí přátele, nemyslím takové ty v uvozovkách přátele, ale myslím ty opravdové, ty nemůže nahradit nikdy, nikdy nenahradí ten příjemný pocit, když si s někým a myslím si, že svěřovat své osudy proudovým signálům opravdu není to nejlepší co můžeme udělat..., člověk se už tak dosti vzdaluje od citových vazeb... a když je na tom psychycky blbě - já jsem měl hodněkrát depresi, kdy se mi zdálo, že je vše špatné a v tento moment, kdy opravdu se zdálo, že nic nemá cenu, mě s toho vysekli moji přátelé, kteří mě chytli za packu a přesvědčili mě, že nejsem sám a že jim na mě záleží, dle mého názoru Počítač nikdy nebude mít 100% schopnosti jak někoho vysekat z deprese, k tomu je zapotřebí onen 6.smysl jakési "citovosti"..
Koukám, že jsem se rozepsal více než-li jsem měl v úmyslu tak se nezlobte :-)

Vaše odpověď

Povinné položky jsou pouze Vaše jméno (přezdívka), název a pak vlastní příspěvek.
Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Formátování: [bold]tučné písmo[/bold], [ital]kurzíva[/ital]. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi. Děkujeme za Váš názor.
Validní XHTML 1.1 Validní CSS 2 GeoURL
Veřejné řešení zajímavých problémů okolo nás. Pro přemýšlivé lidi. Od KÝBLSoftu. Na www.svice.cz.